Sausio 25 dieną Šventupėje, Ukmergės rajone vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio 1999 metais gimusių ir jaunesnių mergaičių mažojo futbolo finalinės varžybos.

Šiais metais merginų futbolo varžybose kovojo 35 savivaldybių bendrojo ugdymo mokyklų komandos, o į finalines varžybas pateko Alytaus „Panemunės“, Gargždų „Kranto“, Ukmergės „Šilo“ pagrindinės mokyklos bei Dusetų K.Būgos gimnazija.

Gargždiškės pirmose rungtynėse prieš Ukmergės komandą ilgą laiką pirmavo, tačiau pergalingo rezultato nesugebėjo išsaugoti ir patyrė apmaudų pralaimėjimą 1:2. Antrose rungtynėse teko pripažinti Alytaus komandos pranašumą, o paskutinėse rungtynėse „sausu rezultatu“ buvo nusileista varžybų nugalėtojoms iš Dusetų.

Geriausia varžybų gynėja pripažinta „Kranto“ mokyklos žaidėja Roberta Tarasevičiūtė, o geriausia Gargždų ekipos žaidėjaPaulina Narbutaitė.

Apie šias varžybas dar rašo „Mano Gargždai“ ir LMNŠC (Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras).

Vyr. mokytojas,

treneris Giedrius Ratkus