Gerbiami tėveliai, buvę mūsų mokiniai ir rėmėjai,

2013-11-13 Mokyklos Tarybai pateiktas pasiūlymas dėl 2 procentų gyventojų pajamų mokesčių lėšų gavimo ir panaudojimo „Kranto“ pagrindinėje mokykloje.

Priimtas Mokyklos tarybos sprendimas dėl 2 % gyventojų pajamų mokesčio rinkimo.

Nutarta:

60 % surinktų lėšų skirti klasei ir mokytojui.

40 % surinktų lėšų skirti mokyklai pagal išsikeltus prioritetus ir MT sprendimą.

Skelbiamas konkursas.

Daugiausia surinkusios 3 klasės bus apdovanojamos prizais:

1 vieta500 Lt vertės prizas.

2 vieta300 Lt vertės prizas.

3 vieta200 Lt vertės prizas.

Norėdami mums skirti 2% pajamų mokesčio paramą, galite tai padaryti tokiais būdais:

Pirmasis būdas: elektroniniu būdu per mokesčių inspekcijos duomenų bazę http://deklaravimas.vmi.lt/ arba per internetinę bankininkystę (internetiniame banke pasirinkę elektroninį deklaravimą).

Antrasis būdas: galite nuvykti į mokesčių inspekciją (VMI) ir ten užpildyti specialų formos FR0512 (02 versija) prašymą.

Trečiasis būdas: minėtą prašymą nusiųsti paštu į mokesčių inspekciją (VMI). Prašymo formą galėsite gauti iš klasės auklėtojos. Užpildę grąžinkite atgal klasės auklėtojai, kad prašymas būtų užregistruotas pas mokyklos sekretorę Janiną Benetienę. Mokykla pati pasirūpins vokais ir išsiuntimu.

Rekvizitai 2% paramai:

Paramos gavėjo identifikacijos Nr. (kodas): 191789019

Paramos gavėjo pavadinimas: Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla

Paramos gavėjų paieška, kur galite pasitikrinti paramos gavėjo kodą: http://www.vmi.lt/lt/?itemId=1003742

Dėkojame visiems, 2013 metais parėmusiems „Kranto“ mokyklą 2% pajamų mokesčio dalimi. Tikimės ir šiais metais Jūsų paramos, kuri mums labai reikalinga.