Gruodžio 18 d. mokyklą užtvindė nykštukai. Visi 2 – 4 klasių mokiniai ruošėsi dainuoti kalėdines dainas angliškai. Visos klasės išmoko po dvi daineles. Nykštukams – pradinukams padėjo 10 b klasės mokinės: I. Čiulčinskaitė, D. Baranauskaitė, A. Montrimaitė, V. Montrimaitė, A. Petrošiūtė, N. Raštutytė, A. Viržintaitė ir G. Pieslekaitė. Merginos ne tik dainavo kartu su mažiukais, bet ir skyrė vieną dainą visiems mokytojams, ypač E. Sakalauskui. Koncertą stebėjo „Kranto“ mokyklos bendruomenė ir „Minijos“ mokytojai.

Anglų k. mokytojos R. Juodeikienė ir A. Jeriomenkienė