Mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo lietuviško mažų kainų degalinių tinklo EMSI organizuotame piešinių konkurse „Mes už Lietuvą Tėvynę“. Piešiniai buvo eksponuojami EMSI degalinėje (autostradoje Klaipėda - Kaunas 10 km.), kur klientai balsavo už jiems labiausiai patikusius kūrybinius darbus.

Gruodžio 13 d. vaikai ir jų tėveliai buvo pakviesti į smagią apdovanojimų šventę.

Nugalėtoju šiame konkurse tapo mūsų mokyklos 1a klasės mokinys Domas Dragūnas. Berniukas labai džiaugėsi degalinės atstovų įteiktais prizais, o ypač medinėmis rogėmis.

II vieta atiteko 3a klasės mokinei Faustai Lipskytei.

Abu mokinius konkursui ruošė dailės mokytoja Inga Rankelienė.