Receptų knyga

Šaltaisiais rudens mėnesiais visos tarptautiniame Comenius daugiašalės mokyklų partnerystės projekte „Sveiki vaikai = Sveika Europa: žingsniai sveikos gyvensenos link“ dalyvaujančios šalys (Austrija, Bulgarija, Lenkija, Italija, Graikija, Prancūzija, Suomija, Turkija ir Lietuva) dalinosi tradicinių patiekalų receptais.

3b klasės mokiniai kartu su mokytoja Rasa Jeriomenkiene per technologijų pamoką gamino šaltibarščius ir daržovių mišrainę.

Kiti gamino kūčiukus, kepė įdarytą karšį, gamino bulbonus, o desertui pasirinko žagarėlius. Visus šių patiekalų iliustruotus receptus Comenius klubo mokiniai išvertė į anglų kalbą.

Gruodžio mėnesį mus pasiekė italų mokinių pasiūlyti receptai. Technologijų mokytoja D. Kontrimienė su 7-okais gamino italų patiekalus ir juos vertino pagal sveikos mitybos piramidę. Mūsų mokyklos moksleiviai sausio mėnesį vėl gamins ir ragaus kitų šalių atsiųstus tradicinius receptus. Tad laukia įdomios akimirkos. Jei susidomėjote receptais, kreipkitės į projekto koordinatorę anglų kalbos mokytoją V. Žvinklienę.

„Kranto“ lietuvių kalbos mokytoja metodininkė,

projekto komandos narė Rasa Rusteikienė

Pastaba. Projekto veikla finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Straipsnyje pateikta informacija atspindi dotacijos gavėjo, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos komisija neatsako už medžiagos turinį bei už galimą informacijos panaudojimą.