Lietuviškas ratelis

 

 

 

 

Per žiemos atostogas „Kranto“ aktų salėje įgyvendinta dar viena šauni tarptautinio Comenius daugiašalės mokyklų partnerystės projekto „Sveiki vaikai = Sveika Europa: žingsniai sveikos gyvensenos link“ veikla „Lietuviškas ratelis“. 8c klasės mokiniai kartu su auklėtoja ir projekto koordinatore V. Žvinkliene ir muzikos mokytoju R. Stoškumi mokėsi šokti tradicinį lietuvių liaudies ratelį „Malūnėlis“. Po repeticijų pasipuošę tautiniais rūbais ratelį nufilmavo. Angliškas ratelio aprašymas, video ir muzikos įrašas patalpinti bendroje projekto internetinėje duomenų bazėje „Dropbox“.

Pradinių klasių mokytoja J. Gilvonauskienė ir muzikos mokytoja R. Linkienė su 4c klasės mokiniais išmoko šokti lietuvių liaudies ratelį „Lėk, lėk, bitele“. Šis ratelis taip pat yra nufilmuotas, aprašytas bei keltas į jau minėtą „Dropbox“. Kai mokyklą pasieks kitų projekto šalių tradiciniai šokiai (rateliai), mūsų Comenius klubo vaikai bei visi norintys juos išmoks.

 

projekto koordinatorė Vilma Žvinklienė

 

Pastaba. Projekto veikla finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Straipsnyje pateikta informacija atspindi dotacijos gavėjo, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos komisija neatsako už medžiagos turinį bei už galimą informacijos panaudojimą.   

 

 

 

1 2 3 4 5 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Pagrindinis puslapis > Naujienos
......................................................................................................................................................................................................
© 2012 Rasa Jeriomenkienė

Informacija atnaujinta 2014 m. sausio 04 d.